8 juuni

Pikeerisin täna maisi ringi. Müstiline, kui suureks võib mais kasvada  juba nädalaga samuti on juur  juba päris suur. Samas tõdesin, et pikk mungalill ei idanenud eriti hästi kogu paki peale ehk saab 3 või 4 taime.

Samas on põhjust rõõmustada, sest väikestel Minibel’idel on juba esimesed õied pungad küljes. Veel sai leotatud herneid , siis ehk saab nad homme potti ja varsti ka uude kotti, sest kes neid peenraid ikka kaevab,aga lapsed tahavad ka veidi herneid.

Peiulilled (4 tk) ja üks suvidaalia leidis oma paiga vanas leivakausis, mida sai juba ammu graniidi värviga värvitud. Üks amplipott, mida eile värvisin oli jäänud vihma kätte ja selle äärest oli värv maha pestud, nii et saan seda uuest värvima hakata.

Õue sai veel istutatud majoraan ja oregano ehk pune.  Seda on ka liiga palju 4 potti sai maha ja umbes 8 on veel järgi. Üks õige aednik ei saa ju midagi ära visata. Parimaid palasid selle kohta võib lugeda Aedniku aasta‘st.

Eile sai veel ruumi puuduse tõttu istutatud 10 Minibel’i rippuvasse istutus kotti, eks siis hiljem paistab mis sellest rippkotist välja tuleb. Kui miskit untsu läheb võin vähemalt kurbusega tõdeda, et tahtsime parimat kuid välja kukkus nagu alati. Tegin veel internetist uue avastuse Aialeht, kust võib samuti leida huvitavat lugemist.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: