…loodetavasti selle aasta viimased külvid

Jällegi aeg uusi märkmeid teha, pean tunnistama, et tänavu on külvamine ja istutamine kohe südamest ette võetud.  Tänased külvamised kahjuks küll hilja, aga parem hilja kui mitte kunagi. Panin just viimased seemned mulda ehk siis viimased uit mõtted – luua hetkel olematu rõdupiire kressidest ja lillhernestest. Kahjuks on lillherneste külvamine jäänud veidi hiljaks, aga üritada ju ikka võib. (Mida külvasin saab lugeda Külvamised 2010.)    

Samuti sai tavalised herned täna turbapotti pandud, et siis hiljem kotti ümber istutada. Mõttes siis panna kotti herned ja lillhernes ning mööda raagus kase või sarapuu vitsa ülesse ronima.    

Siis sai päevalillede peenrale algus tehtud, kuid sealt tuli esiteks eemaldada umbes 4 m piibelehti mis tuleks hetkel kuidagi ära konserveerida. Sellega seoses avastasin internetist huvitava lehekülje püsikute hooldusest.  Kuid piibelehti sai tõeliselt palju, terve käru täis.    

piibelehed kärus

 Mis siis veel – pojeng on hakanud ennast avama, siit  siis mõni pilt:    

punane pojeng

 Taustal paistab enelas.    

veel sama pojeng

Siis veel mõned vaated sirelitele 🙂    

valge topeltõiega sirel

 

Vahelduseks vaade lillale sirelile. Fantastiliselt ilusa värviga sirel ja veel milline lõhn, aga seda ma kahjuks siia kuidagi lisada ei saa 😦

lilla sirel

...veel kord valge sirel

Vanem poeg jõudis äsja koju ja leidis, et suvel võib lillepeenraid ka öösel kaevata. Vaidlesin küll esialgu vastu, aga kui tal jõudu ja tahtmist siis lasku käija. Suurte lubadustega, et ta teeb korralikult ja eemaldab ka umbrohu juured. Eks ma saan seda homme üle kontrollida.    

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: