…pärast jaani

Täna sai koju tagasi jõutud ja peaegu esimese asjana sööstsin kasvuhoonesse.  Hirm oli nii mitu päeva kastmata , sest kressid ja mõned lillherned jäid katteloori alla külvikasetti. Need olidki veidi kuiva võitu ja kurgid tahtsid samuti kohe kastmist, kuid muidu oli olukord täiesti kontrolli all. Homme hommikul tuleb, aga kindlasti kasta.

Kasvuhoones oli ka mitu meeldivat üllatus, algatuseks oli amplis päris mitu punast maasikat. Kurgi taimed on päris kenasti kasvanud ja ka esimesed umbes  10 cm kurgid on ka küljes. Füüsali taimed ei ole sugugi välja läinud vaid vastupidiselt lehed on päris kenakesti roheliseks  ja suuremaks läinud. Ühel arbuusil nägin ka kahte esimest õit.

Suvikõrvitsad olid küll väljas väga kuiva võitu, kuid nagu arusaada siis ei ole ka õues vahepeal sadanud, mis jaanipäeva kohta on üpriski kummaline. Homme tuleb siis kõva kastmise päev.

Täna enne 12l sai maal ka väikesest kasettist suuremasse potti pandud mustikad “Northblue”. Enne 12, sest väidetavalt oli siis veel viljapäev. Viimasel ajal on üritatud asju veidi kuukalendri järgi kasvatada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: